Паки рівнів

Level pack (Паки рівнів) — це функція, за допомогою якої ви зможете поетапно надавати учням доступ до всіх рівнів.

Один такий набір складається з певної кількості рівнів, яку ви формуєте самостійно. Наприклад, перший level pack містить три рівні для новачків, наступний для більш досвідчених користувачів, а останній пак для професіоналів.

Зазвичай, коли ви заходите в систему, то вже маєте перший дефолтний level pack з чотирьох рівнів. Регулюючи кількість рівнів, які входять до певного набору, ви можете керувати доступами та надавати їх учням тоді, коли це необхідно. В інструкції розповідаємо, як створити level pack, надати до нього доступ та що робити, коли новий рівень створено, але у застосунку його немає.

🔍 Робота з функцією level pack у бек-офісі

✓ Знаходимо у меню зліва знизу функцію «паки рівнів», натискаємо на неї.

✓ Зайшовши в розділ, у верхньому правому кутку знаходимо кнопку «створити пак рівнів», натискаємо.

✓ Далі потрібно назвати рівень. Наприклад, «level 2-3» та вибрати відповідні рівні. Також важливо вказати дату, коли учень може отримати доступ до рівня та коли він для нього стане недоступним, ці дані заповнюємо на власний розсуд. Натискаємо «створити».

✓ Після того, як ви створили набір рівнів, можете додати до нього учнів. На екрані з'явиться напис «користувачі», натискаємо «додати користувачів» та вибираємо учнів.

✓ Ви можете керувати рівнями також через розділ користувачі. Для цього вам потрібно знайти у меню зліва напис «користувачі», натиснути.

✓ Далі натискаємо на дані користувача, гортаємо до самого низу та знаходимо «список предметів», під написом «пак рівнів» вибираємо набори рівнів, які будуть доступні для учня.

✓ Хочете додати новий рівень до певного набору? Для цього заходимо у розділ «паки рівнів», вибираємо потрібний рівень, натискаємо на нього, додаємо новий та зберігаємо. Після цих дій учні зможуть побачити новий рівень у застосунку.

Зверніть увагу: часто виникають запитання, що робити, якщо рівень створено, але в застосунку його немає. Це виникає тільки тоді, коли рівня немає у level-паках. Бо саме за допомогою функції level pack можливо надати доступ до певного рівня.

Детальніше про «Паки рівнів» та як з ними працювати:

Last updated