Поінти та лідерборд

Як працювати з системою поінтів, розподіляти їх за пріоритетністю вправ, який вигляд мають поінти у мобільному застосунку та де знайти лідерборд ⤵️

Робота з системою поінтів у бек-офісі

✓ Знаходимо у меню зліва функцію «теми та уроки», натискаємо на неї.

✓ Зверху вибираємо рівень та натискаємо «редагувати».

✓ На екрані з'являється пункт «поінти» та їхня кількість. Кількість поінтів — це загальна кількість балів, яку учень може отримати за виконання різноманітних завдань. Стандартна кількість поінтів 500, але ви можете змінювати цей показник.

Як система рахує поінти? Сума вказаних поінтів ділиться на кожне завдання, й так ми отримуємо кінцеву суму балів, яку може заробити учень за проходження усіх вправ.

✓ У налаштуваннях компанії, біля логотипа, можна встановити відсотки, за якими буде розподілятися вага поінтів. Наприклад, якщо для вашого навчання вправи найважливіші, то ви можете встановити для них більший відсоток поінтів. Головне, щоб після розподілу поінтів за важливістю, загальна сума була 100%.

Робота з системою поінтів у мобільному застосунку

✓ Переходимо у застосунок. На екрані зверху є кубок, а поруч із ним два числа: місце, яке займає учень у лідерборді та кількість людей у групі.

Зверніть увагу: набираючи поінти, учень отримує певне місце у лідерборді — таблиці з рейтингом учнів.

✓ Натискаємо на кубок. На екрані з'являється таблиця з рейтингом учнів, де вказано ім'я, час, проведений на платформі, та кількість поінтів.

Як отримати поінт? Заходимо у певний рівень та вибираємо урок. Наприклад, вивчити слово: натискаємо “I know this word” та отримуємо поінт, який передбачений за виконання цього завдання. Ця механіка працює і з іншими типами завдань.

Дивіться детальну відеоінструкцію з роботи системи поінтів та лідерборду:

Last updated