Іспит

Як створити тип уроку «іспит», встановити час і кількість спроб , переглянути результати та як працювати з іспитом у мобільному застосунку учня ⤵️

Як створити урок типу «іспит» у бек-офісі

✓ Знаходимо у меню зліва функцію «теми та уроки», натискаємо на неї.

✓ Зайшовши в розділ, знаходимо напис «уроки» та кнопку «створити урок», натискаємо.

✓ На екрані з'являється перемикач «увімкнути режим іспиту», вмикаємо та даємо назву іспиту, натискаємо «далі».

✓ Наступний крок: потрібно налаштувати кількість спроб для виконання завдання та визначити час проходження. Для цього ми натискаємо зверху на кнопку «вправи» та самостійно заповнюємо пункт «поріг проходження» та «час». Потім натискаємо «створити вправу» або «вибрати вправу».

Зверніть увагу: на уроках типу «іспит» у правому кутку є позначення EX.

✓ Натиснувши «вибрати вправу», ви можете змінити поріг проходження, який є в системі за замовчуванням. На кожну вправу є 5 поінтів, для того, щоб змінити цю кількість, напишіть свій варіант у пункті «поінти» та натисніть «зберегти» внизу сторінки.

✓ Зверху на екрані поруч з розділом «вправи» знаходиться пункт «екзамен». Натиснувши на нього, ви зможете побачити статус виконання іспиту. Хочете отримати більше інформації про результати іспиту? Натисніть на ім'я учня та виберіть розділ «детальна статистика». У самому низу сторінки з'являться детальні результати.

Зверніть увагу: вчитель має перевірити вправи типу «домашнє завдання», які входять до іспиту. Іспит не буде завершено, допоки вчитель не перевірить усі завдання.

Як працювати з уроком типу «іспит» у мобільному застосунку

✓ Переходимо у застосунок та вибираємо рівень. На екрані з'являється іспит, а внизу позначка з максимальною кількістю балів, які за нього можна отримати.

✓ Натискаємо на іспит. На екрані з'являється інформація про час проходження, кількість спроб та запитань. Також система попереджає, що іспит неможливо поставити на паузу, навіть, якщо учень закриє або видалить застосунок.

Зверніть увагу: усі невиконані вправи матимуть статус неправильних.

✓ Натискаємо “Let’s go” та розпочинаємо іспит. У правому верхньому кутку ви побачите відлік часу.

✓ Після завершення іспиту, на екрані з'явиться результат. Хочете переглянути свої відповіді та дізнатись, які з них правильні, а які — ні? Натисніть Review. У правому верхньому кутку ви побачите позначки, де червоний хрестик означає неправильну відповідь, а зелена галочка — правильну.

Зверніть увагу: учень не може самостійно перескласти іспит. Викладач має видалити запис, і тільки тоді учень зможе пройти іспит повторно.

Дивіться детальну відеоінструкцію про створення іспиту:

Last updated