Намалювати символ або букву

Як створити вправи типу «намалювати букву або символ», які є варіанти малювання та як працювати з цією функцією у мобільному застосунку.

Процес створення вправи типу «намалювати букву або символ» у бек-офісі:

✓ Знаходимо у меню зліва знизу функцію «теми і уроки», натискаємо на неї.

✓ Зайшовши в розділ, зверху знаходимо кнопку «вправи», натискаємо.

✓ Далі натискаємо «створити вправу» та вибираємо тип «намалювати букву».

✓ На екрані з'являється блок питань, вписуємо заголовок та текст питання.

✓ Гортаємо нижче та починаємо малювати букву. Є два варіанти: ввести за допомогою клавіатури або додати файл у PNG-форматі.

✓ Схема роботи обох варіантів однакова, розглянемо перший. Натискаємо варіант «ввести за допомогою клавіатури» та вписуємо букву, наприклад, «Ж».

✓ Справа вибираємо режим «редагувати лінії». Натискаємо «додати лінії» та поетапно ставимо крапки на кожній частині літери в тому порядку, як потрібно буде зробити це учню. Задля створення нової лінії знову натискаємо «додати лінії».

✓ Після того, як усі лінії додані, знизу натискаємо «створити». Зверніть увагу: ви можете залишати крапки на лінії зі зручною для вас частотою.

🔍 Як з вправою типу «намалювати букву або символ» працювати у мобільному застосунку?

✓ Коли ми зайдемо у відповідну вправу, на екрані з'явиться літера, яку потрібно намалювати, та палець, який рухатиметься та підказуватиме, за якою траєкторією потрібно малювати лінії. ✓ Малюємо на телефоні лінії та натискаємо «Cheсk» для перевірки, якщо все зроблено правильно — система надішле напис «Congratulations».

Зверніть увагу: палець на екрані буде рухатися з тією швидкістю, з якою ви залишали крапки на лінії.

Детальна відеоінструкція про роботу з вправою «намалювати букву або символ»:

Last updated