Місії

Місії — один із засобів гейміфікації SkillzRun, який мотивує учнів навчатися на платформі. Створення місій за типами, формування завдання та робота з місіями у мобільному застосунку ⤵️

«Місії» у вебверсії бек-офісу: поетапний процес створення

✓ Знаходимо у меню зліва функцію «місії», натискаємо на неї.

✓ Зайшовши в розділ, у лівому верхньому кутку ви побачите напис «місії», а під ним — кнопку «створити місію», натискаємо на неї.

✓ Далі ви маєте назвати місію та вибрати, яким групам вона буде адресована (одна або декілька груп). Додаєте детальний опис місії, що саме потрібно зробити, аби отримати нагороду. Натискаєте кнопку «створити».

✓ Після того, як ви створили першу місію, в ній необхідно сформувати завдання. Знаходите кнопку «створити завдання» у правому верхньому кутку під написом «завдання» та натискаєте на неї.

✓ Далі вам потрібно вибрати типи місій, які ви використовуватимете. Всього їх 10: відкрити застосунок певну кількість разів, провести визначений час на платформі, заходити в застосунок якусь кількість днів або робити це кожного дня, подивитися певну кількість відео, вивчити слова або фрази, виконати деяку кількість вправ, пройти певну кількість уроків або тем.

Зверніть увагу: у місії «пройти певну кількість уроків», ви не можете окремо виділити, які саме уроки потрібно вивчити. Система зараховує усі уроки, які є на платформі.

✓ Далі вибираєте необхідні типи місій і перед вами з'являються налаштування, які їх стосуються. Наприклад, ви обрали місію «вивчити слова», тоді вам потрібно вказати точну кількість слів, які потрібно вивчити учню, щоб отримати нагороду. Прописуємо деталі та натискаємо «створити».

«Місії» у мобільному застосунку: перевіряємо, як це працює на практиці

✓ Заходимо у мобільний застосунок, на панелі іконок знизу знаходимо розділ «Місії», натискаємо.

✓ На екрані з'являються місії, які необхідно пройти. Обираємо потрібну.

✓ Далі ми бачимо завдання, натискаємо на нього та виконуємо. Потім, якщо місію пройдено успішно, на екрані з'явиться сповіщення з привітанням.

✓ Після проходження завдання, учень може побачити медаль, яку він отримав, у розділі «Місії».

Дивіться детальну відеоінструкцію про роботу з місіями:

Last updated